Strona główna

dominika jasińska

Menu

Dzieje się

Grudzień 2022

1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

Oferta

Uzdrawianie w relacji

Aby relacja z drugim człowiekiem była dla nas wspierająca potrzebne jest abyśmy sami z sobą mieli relację, która nas wspiera. Aby się spotkać z kimś w miejscu miłości, trzeba spotkać się tam najpierw z sobą. Drugi człowiek, szczególnie bliski, wyzwala w nas nieprawdopodobne emocje – te pozytywne, ale też ból, cierpienie, lęk a z tymi bardzo trudno żyć. To powoduje w nas najróżniejsze reakcje – poczucia krzywdy i osamotnienia, które niezaopiekowane skutkują konfliktami, wzajemnym obwinianiem i oddalaniem się od siebie, oddalaniem się od miłości.

Jeśli jesteście parą lub jesteś osobą, która doświadcza bólu lub trudności w relacji a jednocześnie tęskni za miłością, proponuję wam, tobie przestrzeń i miejsce gdzie będziesz mógł, mogła spotkać się z samym sobą i pogłębić świadomość tego, kim jesteś, czego pragniesz i co cię blokuje przed spełnieniem i harmonią. Ja, od siebie, ofiarowuję swój czas, przestrzeń, doświadczenie, zarówno pochodzące z wieloletniej praktyki towarzyszenia ludziom w uzdrawianiu ich bólu w relacji, jak i moje własne.

Pracuję w oparciu o Porozumienie bez Przemocy. Doświadczenia z jakimi ludzie wychodzą ze spotkań porusza moje serce, widzę jak głęboko transformujące są dla nich – jak uczą zrozumienia, łagodności i empatii, z jednoczesną świadomością swoich granic i dbania o nie. Uczą kontaktu z uczuciami i potrzebami. Odróżniania tego, co w nas pochodzi z dziecka a co jest dorosłe. Uczą czuć się bezpiecznie w świecie i w relacji.

W pracy towarzyszą mi trzy jakości – miłość, prawda i obecność, co spotkane tworzy pełnię doświadczenia. Nie czynię cudów, lecz cuda rzeczywiście się dzieją gdy spotykamy samych siebie z miłością.

Co proponuję?

3 weekendy – 2 dla każdej z osób indywidualne, jedno wspólne
(piątek wieczór - poniedziałek rano, raz na dwa, trzy tygodnie, wspólne bycie i posiłki)

1-2 weekendy
(sobota rano – niedziela wieczór, raz na dwa, trzy tygodnie, wspólne bycie i posiłki)

Gdzie?
W wiejskim domu, na wsi, niedaleko Kolbud (40 km od Gdańska)

 

content/1612527914mediacje2.jpg

 

content/1612527729mediacje.jpg

<3 w intencji by te małe, wrażliwe roślinki, które hodujemy w nas mogły wzrastać zdrowe, silne i w miłości. <3

Zapraszamy
Domi Jasińska

 

Jeśli jesteś zainteresowana/y wzięciem udziału w tym warsztacie, napisz