Strona główna

dominika jasińska

Menu

Dzieje się

Maj 2019

1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Oferta

Zmieniamy się! – uważne odżywianie

Zapraszam do udziału w wakacyjnym programie „Zmieniamy się – uważne odżywianie”, którego celem jest poprawa jakości życia i zmiana nawyków żywieniowych na takie, które nam służą, w oparciu między innymi o praktykę bycia uważnym i życie w zgodzie z własnymi potrzebami. Wakacje to może być czas wzmożonej refleksji nad sobą, głębszego wglądu w to, co jemy, jak jemy, dlaczego jemy, gdzie jemy. Poszukania odpowiedzi na pytania, co mi służy, a co chciałbym zmienić. To również czas, który naturalnie sprzyja zmianom – wokół jest więcej zieleni, więcej różnorodności, większa obfitość smacznego i zdrowego jedzenia.

Dlaczego warto wziąć udział w programie? Przede wszystkim dlatego, że samemu bardzo ciężko się zmobilizować do systematyczności a wspólna praca motywuje do działania. Tym bardziej, że tym razem nie będzie wymagała dodatkowego wychodzenia z domu.

Co możesz osiągnąć:

Co trzeba zrobić by przystąpić do programu?

Mieć e-mail, dostęp do internetu i chęć do pracy. Program zakłada pracę zdalną przez 8 tygodni. W tym czasie, dwa razy w tygodniu prześlę Ci maila z dokładnymi informacjami, które będą wspomagać Twój proces zmian. Będzie to rodzaj ćwiczeń, więc ważne jest zarezerwowanie sobie czasu na przeczytanie maila, przemyślenia i notatki w specjalnie przygotowanym przeze mnie "Dzienniku Uważnego Jedzenia" (32 strony, format pdf). W trakcie programu znajdziesz również czas na określenie swojego indywidualnego, realnego do osiągnięcia, celu.

content/1341923914dziennikuwaznegoodzywiania.png

Każda praca nad sobą by dać efekty wymaga motywacji i systematyczności, aby cię zmobilizować proponuje opłatę za udział w programie:

Cena dla 1 osoby to: 50 zł

W każdym przedsięwzięciu nieocenione jest wsparcie. Zachęcam więc do znalezienia sobie towarzysza lub towarzyszki, z którymi będziecie mogli dzielić się dokonaniami, weryfikować przemyślenia, dyskutować. Osoby, które zgłoszą siebie i znajomego zapłacą mniej.

Cena dla 1 osoby gdy zgłasza się ze znajomym to: 40 zł i 40 zł dla znajomego

Jeśli po tej krótkiej informacji masz wątpliwości czy program jest dla Ciebie, skontaktuj się osobiście, jeśli wszystko jest jasne ZACZYNAMY!

 

Jeśli jesteś zainteresowana/y wzięciem udziału w tym warsztacie, napisz