Strona główna

dominika jasińska

Menu

Dzieje się

Grudzień 2021

1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Oferta

Beyond expectations - by wyjść poza oczekiwania (Kay Rung)

 content/1346442324warsztaty_foto_kay_pl.jpg

Uczestniczyłam w sumie w 10 dniach warsztatowych z Kayem i od początku zapragnęłam "podzielić się" tym, co z sobą przynosi. Marzyłam by zaprosić go do Gdańska, tak by osoby wokół mnie mogły poznać go i również skorzystać z jego umiejętności. Ujął mnie wtedy swoją autentycznością, wiedzą połączoną z doświadczeniem, humorem i otwartą postawą wobec ludzi i świata. Moje marzenie się dziś spełnia. Z radością zapraszam na warsztat: 

Beyond expectations - by wyjśc poza oczekiwania

Oczekiwania wobec siebie i innych, szczególnie najbliższych nam ludzi. Jak je wyrażać z szacunkiem wobec innego człowieka, jego wolności, bez nacisku i z pozostawianiam mu przestrzeni do podejmowania decyzji? Jak sprawiać by inni chcieli usłyszeć to, co dla nas ważne a nie stojące za tym żądania czy ocenę? Jak nauczyć się ze spokojem i zgodą przyjmować odmowę?

Przyjdź na warsztat i dowiedz się, jak wyrażać swoje oczekiwania w sposób, który pomoże Ci cieszyć się kontaktami z ludźmi - najbliższymi, rodziną, przyjaciółmi. Dowiedz się, jak być uczciwym i autentycznym, bez wchodzenia nikomu na odcisk a przede wszystkim jak nauczyć się cieszyć swoimi oczekiwaniami szczególnie gdy przestaną już brzmieć jak krytyka i żądania.

Warsztat prowadzony w oparciu o Porozumienie bez Przemocy - Nonviolent Communication. Osoby, które nie znają metody proszone są o przeczytanie książki Marshalla Rosenberga "Porozumienie bez Przemocy".

Koszt: 450 zł (WAŻNE! Miejsce gwarantuje opłacenie zaliczki w wysokości 100 zł uiszczone w ciągu 3 dni od dokonania rezerwacji, reszta płatności płatna do 12 października.)

Warsztat będzie prowadzony w języku angielskim z tłumaczeniem na polski.

Kay Rung Warsztat prowadzi Kay Rung - trener empatii ze Szwecji, mediator i wydawca. Swoją przygodę z NVC rozpoczął w 1997, szkolenia i warsztaty prowadzi od 2001. Jego pasją jest wspieranie innych w budowaniu kontaktu, współpracy i zrozumienia. Współpracuje z Liv Larsson, z którą wspólnie opracowuje narzędzia do mediacji i rozwiązywania konfliktów. Inspiruje go samo życie oraz praca Gandhiego i Marshalla Rosenberga, u którego uczył się bezpośrednio. Ma syna, Neo, który pomaga mu żyć tym, czego uczy innych. Ulubiony cytat Kaya: "Potrzebujemy być zmaną, której szukamy w świecie." 

Beyond expectations

Come and learn Nonviolent Communication (NVC) for two days in Gdansk with Kay Rung!
Learn how to express your expectations in a way that helps you to enjoy your family and friends. Learn how to be honest without stepping on other peoples toes and most of all learn to enjoy your expectations so whenever you express them they come out as poetry and not as demands and criticism.

The training is an introduction to how you can use NVC to meet more of your needs in communicating with your friends and family.

The course is suitable both for those who have previous experience of NVC and for those who are completely new. We will It provides both practical advice and training to be more honest.

Kay Rung is known to balance lightness and humor with seriousness and depth. During this days you can look forward to increasing your ability to stand up for what is important in your life, and to start to see your needs as something beautiful. It is when you start to take your needs seriously as the surroundings start taking you seriously.

Read more about Kay Rung

location: Gdańsk, Poland
Date: 10-11 November 2012
Language: English with polish translation
Price: 450 zl 

Jeśli jesteś zainteresowana/y wzięciem udziału w tym warsztacie, napisz