Strona główna

dominika jasińska

Menu

Dzieje się

Październik 2021

1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Oferta

Czerpiąc siłę z wewnętrznego spokoju (Bob Wentworth)

content/1385662015warsztaty_foto_bob.jpg

Warsztat prowadzi certyfikowany trener NVC - Bob Wentworth

Czasami kusi by myśleć, że jeśli po prostu porozmawiamy w określony sposób, to nasze życie będzie bardziej harmonijne i spokojne. Chociaż powierzchowne zmiany mogą przynosić korzyści, często nie prowadzą na nas do miejsca, gdzie naprawdę chcielibyśmy być. Odnoszenie się do innych w sposób, który wspiera spokój i autentyczność opiera się w dużym stopniu na wiedzy o sobie i naszych reakcjach, jak również wiedzy o sposobie mówienia innych. Bez wglądu w siebie, nasze wysiłki, aby odnosić się do innych w sposób bardziej satysfakcjonujący prawdopodobnie zawiodą. Kiedy wewnętrzna praca przynosi rezultaty, słowa, których używamy do komunikowania są mniej krytyczne, stajemy się wolni i zaczynamy mówić naturalnie, prosto z serca.

Zapraszam wraz z Bobem na podróż w głąb siebie, w miejsca gdzie trudno zaglądać, które strach pokazać. Dwa dni pracy w oparciu o nasze najważniejsze wartości i skrywane emocje. Przyjdź by dotknąć tego, co czeka na odkrycie, poznanie, przeżycie, zaakceptowanie, pokochanie. By odkryć to, co dla ciebie najistotniejsze – twój skarb. I by później móc to zaofiarować światu.

W trakcie warsztatu poznasz narzędzia – które pomogą otworzyć drzwi do wewnętrznej podróży – by wspierać dążenie do osiągnięcia spokoju i harmonii w relacjach i życiu. Oprócz elementów, które są częścią NVC (obserwacji, uczuć, potrzeb), doświadczysz procesów, które wniosą wartość do twojej przemiany i uzdrowienia.

Oto niektóre wypowiedzi uczestników po warsztatach z Bobem:

 

content/1385630114bob.png Bob Wentworth jest certyfikowanym trenerem Nonviolent Communication (CNVC). Pracuje także dla CNVC prowadząc projekty. Bob był pierwotnie naukowcem, z doktoratem z Fizyki. Teraz przyczynia się do szerzenia umiejętności zmniejszania cierpienia na rzecz większej radości życia, witalności i pełni. Mieszka w Albuquerque, w stanie Nowy Meksyk, w USA. 


Warsztat prowadzony w oparciu o Porozumienie bez Przemocy (NVC)
Wymagania dla uczestników: znajomość NVC (minimum 2 dni warsztatowe)
Warsztat będzie tłumaczony na język polski.

UWAGA! Miejsce na liście uczestników gwarantuje opłacenie zaliczki w wysokości 100 zł (bezzwrotna w razie rezygnacji).
Pozostała kwota 390 zł płatna do 2 lutego 2014.
Tu znajdziesz informacje do przelewu
.

Jeśli jesteś zainteresowana/y wzięciem udziału w tym warsztacie, napisz