Strona główna

dominika jasińska

Menu

Dzieje się

Grudzień 2021

1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Oferta

Coaching oparty na potrzebach 3x3 dni (Pernille Plantener)

content/1447352027warsztaty_foto_pernille_styczen.jpg

Warsztaty (9 dni rozłożone na 3 weekendy) prowadzi certyfikowana trenerka NVC i akredytowany coach, Pernille Plantener.

Trening podczas, którego zapoznasz się z narzędziami coachingowymi do indywidualnej pracy z klientem oraz będziesz mógł efektywnie je przećwiczyć. Przeznaczony dla osób, które znają Porozumienie bez Przemocy i chcą nabyć lub doskonalić umiejętności pracy z indywidualnymi osobami. Trening obejmuje 57 godzin warsztatowych (w tym 46 honorowanych przez ICF) - pomiędzy zjazdami dodatkowo proponujemy pracę w parach, mentoring via Skype z prowadzącą a w czasie zjazdów zapewniamy przestrzeń dla osób, które chcą praktykować lub po prostu pobyć z sobą wieczorami, po zajęciach.

Trening jest dla ciebie, jeśli:

Wszystkie poznane narzędzia będą służyć pogłębieniu zrozumienia siebie przez klienta oraz umożliwią mu głębszy kontakt z sobą. Tobie umożliwią empatyczne towarzyszenie klientowi w jego podróży, bycie przewodnikiem oraz wspomogą transformację.

Dzięki 57 godzinnemu szkoleniu będziesz mógł:

Ważne!

Rekomendacje uczestników treningu z Pernille:
"Z całego serca polecam warszta Coaching oparty o potrzeby prowadzony przez Pernile. Łączy on podejście coachingowe gdzie ważna jest skuteczność i skoncentrowanie na przyszłości wraz ze świadomością potrzeb i głęboka praca na tym, co jest kluczowe dla klienta. Dzięki ciepłej atmosferze nauka przebiega wyjątkowo skutecznie a techniki proponowane przez Pernile sprzyjają pogłębianiu i dochodzeniu do kluczowych aspektów wyzwań klientów." (Joanna Berent, akredytowany coach ICF na poziomie ACC oraz certyfikowany Zen coach)

content/1385666628pernille.jpg Pernille Plantener pochodzi z Danii. Jest certyfikowaną trenerką NVC i akredytowanym coachem (The American Coaching For Transformation School). Specjalizowała się w rolnictwie ekologicznym i działalności rolniczej, by w końcu pójść za głosem serca i zacząć wspierać ludzi w rozwoju osobistym. Założyła firmę BusinessByHeart gdzie oferuje coaching indywidualny i dla firm. Pernille traktuje życie holistycznie – m. in. uprawia jogę i medytuje. W życiu prywatnym jest mamą dwójki dzieci, jest pokojowo rozwiedziona i obecnie doświadcza wiele miłości i sensu w życiu.

Wymagania dla uczestników: znajomość NVC (minimum 6 dni warsztatowych) oraz założeń empatii w teorii i w praktyce.

Warsztat będzie tłumaczony na język polski.

Płatność rozłożona na raty!
Zaliczka 950 zł (płatna w ciągu 3 dni od rezerwacji miejsca)
Rata I 950 zł płatna do 15 maja
Rata II 950 zł płatna do 15 listopada

Tu znajdziesz informacje do przelewu

(WAŻNE! Miejsce na liście uczestników gwarantuje opłacenie zaliczki.)

Informacja dla osób przyjezdnych! Jest możliwość zarezerwowania noclegu w odległości 10 minut tramwajem od miejsca odbywania się warsztatów. Koszt ok 50 zł za dobę w pokoju 2-3 osobowym. Zainteresowane osoby proszę o kontakt.

Jeśli jesteś zainteresowana/y wzięciem udziału w tym warsztacie, napisz