Strona główna

dominika jasińska

Menu

Dzieje się

Czerwiec 2020

1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

Oferta

Gdzie są Twoje granice? O granicach z serca

Co robisz, gdy ktoś lub coś przekracza Twoje granice? Reagujesz? Unikasz? A może zaciskasz zęby i wytrzymujesz? Czy potrafisz mówić NIE, gdy coś Ci nie odpowiada? Kiedy orientujesz się, że coś Ci nie pasuje? Czy w ogóle potrafisz to rozpoznawać? Jak często mówisz sobie, że jesteś ofiarą – ludzi, okoliczności? Granice. Rozmowa o nich przypomina często ustalenia militarne. Stawiamy je jak mury. Bronimy się, gdy ktoś je przekracza. Mają nas chronić. A tak często dzielą. Co ma z tym wspólnego serce? A Porozumienie bez Przemocy?

Ogromny wpływ na nasz sposób wchodzenia w relacje z innymi ludźmi ma to, na ile czujemy się bezpiecznie. A źródło poczucia bezpieczeństwa jest przede wszystkim w nas samych. Zależy od tego, na ile ufamy sobie, innym, życiu, na ile potrafimy zadbać o siebie, działać w zgodzie ze swoim „tak” i „nie”. Bo przecież, żeby prawdziwie mówić „tak”, konieczna jest również umiejętność powiedzenia „nie”. 

A gdyby tak można było:

W trakcie warsztatów będziemy:

Warsztaty bazują na Porozumieniu bez Przemocy Marshalla Rosenberga oraz Wheel of Consent stworzonego przez Betty Martin. Podstawową metodą pracy będzie osobiste doświadczanie. 

Prowadzące:

Agnieszka Rzewuska-Paca
Prowadzę warsztaty i coaching NVC (Porozumienie bez Przemocy) dla osób chcących żyć świadomie, szkół z sercem i organizacji z duszą. Jako trenerkę pasjonuje mnie pogłębianie świadomości siebie, budowanie własnej sprawczości i mocy. Integralną częścią tego jest jasność czego chcę, czego nie chcę oraz umiejętność skutecznego stawania za sobą – z troską o innych. Pracując w oparciu o NVC od 2008r. doświadczyłam, jak potężną moc mają słowa, a także jak bardzo potrafią nas ograniczać – trzymając w zamkniętym kręgu myśli i przekonań. Dlatego na swoich warsztatach łączę pracę z umysłem, sercem i ciałem. Widzę jak doświadczanie NVC w Ruchu, w kontakcie z ciałem, pomaga ucieleśnić i szybciej zintegrować te narzędzia i filozofię w życiu. Porozumienie bez Przemocy jest fundamentem tego, czym zajmuję się w życiu zawodowym i prywatnym, jednak inspirację czerpię z wielu źródeł, m.in. od Jaspera Juula (ukończyłam kurs Family Lab), z zen-coachingu (jestem certyfikowanym zen-coachem), mindfulness, focusingu, IFS (Internal Family Systems), a od niedawna również Wheel of Consent Betty Martin.

Dominika Jasińska
Prowadzę warsztaty i szkolenia z komunikacji, rozwiązywania konfliktów i rozwoju osobistego, dla osób prywatnych, firm i szkół. Jako trenerkę rozwoju osobistego interesuje mnie przede wszystkim problematyka komunikacji międzyludzkiej, która obejmuje zarówno kontakt ze sobą jak i z innymi – bliskimi, rodziną czy współpracownikami. Pracuję ponadto jako mediatorka i coach. W pracy bazuję na Porozumieniu bez Przemocy, modelu komunikacji i filozofii życia, która opiera się na empatii i kontakcie z własnymi potrzebami w dialogu z innymi ludźmi oraz przede wszystkim z samym sobą. Moim życiowym wyzwaniem stało się zachęcanie ludzi do przyglądania się sobie i swoim relacjom ze światem, dostrzeganie źródła problemów i uwierzenie w możliwość zmiany i poprawienia jakości swojego życia na wielu poziomach. 

Informacje logistyczne

Grupa:
maksymalnie 12 osób

Miejsce:
ul. M. Konopnickiej 7/1
Gdańsk Wrzeszcz

Godziny:
Piątek - Sobota - Niedziela 10.00-18.00 (z 1,5 godzinną przerwą na obiad)

Cena: 650 zł 

Forma płatności:

100 zł - I wpłata (w ciągu 3 dni od podjęcia decyzji o uczestnictwie, bezzwrotna w razie rezygnacji)
550 zł - II wpłata (do 10.05.2020)

na konto:

Agnieszka Rzewuska - Paca 10 1140 2004 0000 3602 7536 5623

Jeśli jesteś zainteresowana/y wzięciem udziału w tym warsztacie, napisz