Strona główna

dominika jasińska

Menu

Dzieje się

Grudzień 2021

1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Oferta

6 kroków w stronę umiejętnego słuchania

content/1460547869warsztaty_foto_hugo.jpg

"6 kroków w stronę umijętnego słuchania" to tytuł warsztatu, który poprowadzi holenderski trener Hugo Roele, który wspólnie z Matthewem Rich-Tolsma (certyfikowany trener NVC) opracował przejrzystą metodę efektywniejszego słuchania. Metodę, która uzupełnia model czterech kroków Marshalla Rosenberga.

W czasie warsztatu nauczysz się rozpoznawać różne elementy procesu słuchania i mówienia. Wskazówki Hugo pomogą ci osiągnąć lepszą jakość w słuchaniu siebie, innych oraz wtedy, kiedy to ty zaczynasz mówić o tym, co jest dla ciebie ważne. Warsztat ten koncentruje się na praktyce i rozwoju umiejętności takich jak "świadomość sygnałów", skupienie, tłumaczenie, zadawanie pytań, otwartość i elastyczność. W trakcie będziemy korzystać z "Deck of needs" - kart potrzeb, które pomogą znaleźć odpowiednie słowa. Dzięki przykładom z życia będzie można sprawdzić, które słowa "działają", a które blokują kontakt.

Sposób, w jaki Hugo prowadzi warsztaty pozwala zarówno początkującym adeptom Porozumienia bez Przemocy przyswoić nowy materiał i uczyć się szybciej, jak i tym, którzy są już dojrzali w praktyce NVC zwiększyć ich jakość słuchania i mówienia. Uwaga! Warsztat ma moc transformującą.

Warsztat będzie tłumaczony na język polski.

content/1460545368hugo-roele.jpg Hugo Roele pochodzi z Holandii. Jest trenerem, mediatorem, coachem. Autorem książki "Book of needs" i kart potrzeb "Deck of needs". Od 6 lat udoskonala narzędzia NVC i szuka takich sposób prowadzenia szkoleń w oparciu o Porozumienie bez Przemocy by nauka i integrowanie NVC było maksymlanie efektywne i proste.

Cena: 640 zł
Płatne w formie zaliczek:

UWAGA! Miejsce na liście uczestników gwarantuje opłacenie zaliczki. Jeśli opłaciłeś/łas warsztat, a decydujesz się zrezygnować, organizator nie ponosi kosztów Twojej rezygnacji. Oznacza to, że wpłacone przez Ciebie pieniądze nie są zwracane w razie rezygnacji.

Jeśli jesteś zainteresowana/y wzięciem udziału w tym warsztacie, napisz