Strona główna

dominika jasińska

Menu

Dzieje się

Grudzień 2021

1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Oferta

Wdzięczność - najtańszy bilet do szczęścia (Liv Larsson)

content/1368452061warsztaty_foto_liv.jpg


"Pamiętaj, wdzięczność to droga powrotna do domu" taką dedykację napisała mi Liv Larsson w swojej książce "Wdzięczność - najtańszy bilet do szczęścia". Dzisiaj, wraz z Ewą Krzymuską - Gryncewicz, mamy wielką przyjemność zaprosić Was na dwudniowy warsztat o wdzięczności, który Liv poprowadzi w Gdańsku, w grudniu 2013 roku.


O wdzięczności Liv Larsson pisze tak: „W autentycznej wdzięczności tkwi niesamowita moc – odpowiednio wyrażona i przyjęta działa ona zazwyczaj jak prawdziwy zastrzyk witaminowy. Jest jak pokarm dla naszych relacji: miłosnych, z kolegami z pracy i z przyjaciółmi. Wdzięczność pokazuje nam jasno, co w życiu jest ważne, a z czego możemy zrezygnować. To przeżycie, którego – jeśli chcemy – możemy doświadczać, a które angażuje wszystkie komórki w naszym ciele.”


Co to jest prawdziwa wdzięczność? Jak jej doświadczać, jak ją przyjmować i jak wyrażać? Czy wdzięczności można się nauczyć i czy rzeczywiście wraz z jej obfitością w naszym życiu rośnie poziom odczuwanego przez nas szczęścia? Zapraszamy do wspólnego zadawania pytań i szukania odpowiedzi, do doświadczania tego co nam w sercu gra – do poszukiwania wdzięczności w życiu.

Warsztat prowadzony w oparciu o Porozumienie bez Przemocy - Nonviolent Communication. Osoby, które nie znają metody proszone są o przeczytanie książki Marshalla Rosenberga "Porozumienie bez Przemocy".

Warsztat będzie prowadzony w języku angielskim z tłumaczeniem na polski.

content/1368452716liv.jpg  Liv Larsson – certyfikowana trenerka Porozumienia Bez Przemocy, Szwecja Mediatorka i certyfikowana trenerka PBP, uczennica Marshalla Rosenberga, autora metody. Od 1992 pracuje jako mediator i trener warsztatów NVC, zarządzania i współpracy w grupach. Obecnie w polu jej zainteresowań znajdują się głównie zarządzanie konfliktem i mediacja, a także proces radzenia sobie ze wstydem w codziennym życiu. Mieszka i pracuje w Szwecji, ale od lat prowadzi treningi NVC i warsztaty mediacji na arenie międzynarodowej w USA, Tajlandii, Francji, Sri Lance, Estoni. Jest mamą 7-letniego Neo, autorką dwunastu książek o komunikacji i mediacji. Trzy z nich zostały przetłumaczone na język polski i wydane przez Wydawnictwo Czarna Owca: "Porozumiewanie bez przemocy w mediacjach. Jak być trzecią stroną w konflikcie", "Porozumiewanie bez przemocy w związkach" i "Wdzięczność najtańszy bilet do szczęścia" .

Miejsce: Gdańsk, Poland
Date: 16-17 grudnia 2013 (poniedziałek, wtorek)
Koszt: 590 zł (WAŻNE! Miejsce gwarantuje opłacenie zaliczki w wysokości 100 zł uiszczone w ciągu 3 dni od dokonania rezerwacji, reszta płatności płatna do 15 października.)

Informacja dla osób przyjezdnych! Jest możliwość zarezerwowania noclegu w tym samym miejscu, w którym odbywa się warsztat. Koszt 30 zł za dobę w pokoju 2-3 osobowym. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt.

Jeśli jesteś zainteresowana/y wzięciem udziału w tym warsztacie, napisz