Strona główna

dominika jasińska

Menu

Dzieje się

Grudzień 2023

1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Oferta

Wprowadzenie do Porozumienia bez Przemocy - tworzenie przestrzeni do rozwiązywania konfliktów i budowania relacji

Weekendowy warsztat wprowadzający do Porozumienia bez Przemocy (Nonviolent Communication NVC) Marshalla Rosenberga. Dla tych wszystkich, którzy chcą zapoznać się z empatyczną komunikacją - teoria przeplatana z praktycznymi ćwiczeniami.  Warsztat rekomenduję osobom, które chcą odpowiedzieć sobie na pytanie, co to jest NVC i sprawdzić czy to jest sposób porozumiewania się czy widzenia świata, który im odpowiada oraz psychologom, pedagogom, mediatorom, coachom, trenerom, którzy szukają nowych, skutecznych sposobów komunikacji do wykorzystania w pracy.

Poczytaj więcej o Porozumieniu bez Przemocy:

W trakcie warsztatów poznamy 4 kroki NVC – przyglądniemy się obserwacjom, uczuciom, potrzebom i sposobom formułowania próśb. Poszukamy odpowiedzi na pytania, co zrobić by dzięki rozmowie zbliżać się do ludzi? By dostrzegać potrzeby innych, a zarazem być w zgodzie ze swoimi? Jak wyrażać siebie w konfliktowych sytuacjach i zachowywać szacunek dla drugiej osoby? Jak prosić by nasza prośba miała szansę zostać spełnioną.

Cena:

Uwaga! Rezerwacja miejsca następuje po opłaceniu zaliczki w wysokości 100 zł. (Bezzwrotna w razie rezygnacji.) Jeśli opłaciłeś warsztat, a decydujesz się zrezygnować, organizator nie ponosi kosztów Twojej rezygnacji. Oznacza to, że wpłacone przez Ciebie pieniądze nie są zwracane w razie rezygnacji.

Istnieje możliwość przeprowadzenia warsztatu poza Trójmiastem. Zainteresowane osoby proszę o kontakt.

Jeśli jesteś zainteresowana/y wzięciem udziału w tym warsztacie, napisz